sobota, 12 września 2015

659. Zmiany się szykują
Dyniowy tofurnik podany z tahini, winogronami, figami, borówkami amerykańskimi i jeżynami.Zmiany nadchodzą wielkimi krokami.
Nie tylko w życiu, bo wiadomo przeprowadzka do nowego miasta, sama na sam z dorosłym życiem, multum pytań : "Ale dlaczego Łódź ? ". "Czemu tu nie na miejscu, w Katowicach ? " A no ja jestem człowiekiem, który pragnie wyzywań, rewolucji, życia pod górkę , a nie z górki. I o to odpowiedź na te pytania. No ale o urokach Łodzi już nie wspomnę, bo Łódź to piękne miasto.

No a plan zajęć też bardzo mnie zaskoczył. Od razu też wiedziałam, że wybierając jeden z 4 najlepszych UM w Polsce muszę się liczyć z tym, że nie będzie łatwo, że będą dużo wymagać. No  i właśnie - 3 razy w tyg spędzę dzień od godz 8-20, więc z czegoś trochę będę musiała zrezygnować i będzie to niestety blog. Ale, ale tak szybko się mnie nie pozbędziecie, bo kiedy tylko w tyg będę miała czas, żeby tu wpaść , to będę dawać znać , co tam u mnie, bo zbyt wiele czas tutaj jestem, żeby tak od razu zrezygnować :D. No a weekend to obowiązkowo tutaj wpadnę :D

To także na razie tyle z "ogłoszeń parafialnych".
A ja odliczam już dni do spotkania z niektórymi  z was w Poznaniu :*


Miłej soboty :*

14 komentarzy:

 1. Uroki życia studenckiego wszystko wynagrodzą :) I pamiętaj, ze zniżki studenckie to 51%, więc jakby co to zawsze możesz te Katowice i nie tylko niedrogo nawiedzić :D Kochana już tylko tydzień! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umknęło mi przy tym, ze śniadanie wygląda ,,smacznie i apetycznie" :D

   Usuń
 2. wczoraj też przeżyłam lekki szok związany ze studiami, ale to chyba urok właśnie tych najlepszych uniwersytetów medycznych :D przynajmniej przygotują nas do życia i pracy, a mam nadzieję, że w przyszłości odpłaci się nam to dobrym zawodem, wykształceniem i przede wszystkim płacą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Łódź to faktycznie ciekawe miasto, ale trzeba umieć dostrzec jej uroki (zwłaszcza teraz jak spora część ciągle jest rozkopana :P). Też studiowałam na UM i pamiętam te całe dnie na uczelni. I nie wiem czy Twój plan też uwzględnia teleportację (czyli 15 minut przerwy między zajęciami na przedostanie się z jednego końca Łodzi na drugą :P)

  A tofurnik brzmi i wygląda wspaniale ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż. Czas rozpocząć kolejny etap w życiu i czasem z niektórych rzeczy trzeba zrezygnować bądź poświęcić. O ile będziesz robiła to o czym marzysz i lubisz, nie musisz pojawiać się tak często jak do tej pory. Ważne być była szczęśliwa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe godziny, no, no ;)
  Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;)
  Pyszne śniadanko!

  OdpowiedzUsuń
 6. wow, to ja mam totalnie inny plan - duuużo wolnego czasu, ale tym samym wiele będę robić w domu, no i nauka... dasz sobie radę, wierzę w Ciebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Z której strony nie spojrzysz jednak bycie studentem ma wiecej plusów niż minusów! To tylko początki ,będzie dobrze! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To rozlewające się tahini *,* I na borówki już mam ochotę, ledwo koniec sezonu. Ja myślę, że nie masz czego żałować przeznaczając trochę czasu przeznaczanego dla bloga na dorosłe życie w pięknym mieście - w końcu to spełnienie marzeń ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też koniecznie chciałam studiować poza rodzinnym miastem. I też już niedługo swego dopnę ;)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki że tu zaglądasz i było by mi miło,jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz
Anonimie podaj swój nick lub imię, bo ja też się ujawniłam i ty zrób podobnie :)