czwartek, 31 grudnia 2015

Moje podsumowanie roku 2015


Jak dziś pamiętam, dopiero rok temu pisałam podsumowanie roku 2014 a tu już minął roczek i czas na podsumowanie roku 2015.

To był dla mnie przełomowy roku - matura, wybranie studiów, najdłuższe wakacje życia, nower e znajomości, przeprowadzka do Łodzi - rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu, duuuużo meczów i co najważniejsze - POZNANIE WAS .

I pokrótce  chciałabym się z wami podzielić fotorelacją w formie podsumowania
wan1. Wyjazdy na mecze <3


2. Najdłuższe wakacje życia

3. Spotkania z wami <3
4. Przeprowadzka do Łodzi


No to na tyle. Ja życzę wam kochani, aby 2016 rok był dla was równie udany, jak ten który już powoli się kończy. Pamiętajcie - marzenia się spełniają ( sama jestem tego przykładem )  i nigdy nie warto wierzyć w ich spełnienie no i przede wszystkim życzę wam udanej zabawy sylwestrowej ! :*

Do zobaczenia w 2016 roku ! :)

5 komentarzy:

 1. To był mega rok <3 Dziękuje <3
  Poprawka marzenia się nie spełniają marzenia się spełnia i robi wszystko żeby dość do ich spełnienia . A my jesteśmy tego dobrym przykładem <3

  OdpowiedzUsuń
 2. prawdziwa, wielka fanka siatkówki! takiej jak Ty jeszcze nigdy nie poznałam ;) wszystkiego jak najlepszego na Nowy Rok!! :* niech będzie równie ekscytujący co ten poprzedni :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś tak czułam, że w Twoim podsumowaniu będzie "troszkę" siatkówki ;) Choć zdecydowanie najbardziej mi się podoba punkt 3. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Udanego Sylwestra i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawy rok chyba miałaś. :) No i siata musi być. ;)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki że tu zaglądasz i było by mi miło,jeśli zostawisz po sobie jakiś komentarz
Anonimie podaj swój nick lub imię, bo ja też się ujawniłam i ty zrób podobnie :)